На Полтавщині хлопець вистрелив у дівчину з необережності (Коло)

  • 13.12.2019 18:02
На Полтавщині хлопець вистрелив у дівчину з необережності (Коло)

Випадок стався учора, 12 грудня, в Кременчуці, пише Коло. Компанія молодих людей відпочивала у центрі міста, один із хлопців почав витягувати травматичний пістолет і раптово вистрелив у дівчину. 19-річна дівчина отримала поранення.

Люди викликали швидку допомогу, постраждала відмовилася будь-що пояснювати та викликати поліцію. Тож, правоохоронців про випадок повідомили медики.

– Пістолет вилучили, експерти перевіряють чи є ознаки переробки. Самі ж молоді люди пояснили, що вистріл стався випадково, хлопець витягував пістолет і поцілив знайомій дівчині в спину. На щастя поранення виявилося незначним і після надання першої допомоги, постраждалу відпустили додому, – пояснила Анна Васенко, пресофіцер Кременчуцького відділу поліції.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин