Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Україні встановили рекорд з наймасовішого розпису писанок

Новини

В Україні встановили рекорд з наймасовішого розпису писанок майстрами різних регіонів України. Протягом 5 годин 530 учасників виготовили 800 писанок.

Космацькі писанкарки Плиторак Параска, Бойчук Парасковія та Рибчук Марія представляли Прикарпаття на Фестивалі української писанки, організований Міністерством культури та інформаційної політики у співпраці з ГО «Інститут культури України» в інноваційному парку UNIT.CITY у місті Києві.

«Ми маємо знаходити світлі події, які нас згуртовують та додають життєвих сил для того, щоби ми могли боротися з ворогом, а також творити. Я дякую всім майстрам, які знаходять в собі натхнення і вкладають душу в це мистецтво. З вами ми впевнені, що традиція писанкарства не лише буде збережена, а передана майбутнім поколінням українців», сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Фестиваль зібрав майстрів зі всієї України, які провели майстер-класи з писанкарства для молоді. Створені писанки передадуть захисникам на фронт за допомоги Міжнародного штабу допомоги українцям.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua