Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Університеті Короля Данила відбулись змагання роботів «Роборейс»

Сюжети

Там, де адреналін зустрічається з інноваціями. В Університеті Короля Данили провели змагання «Роборейс. Перегони майбутнього». У них взяли участь 20 команд з різних районів Прикарпаття.

Учасником змагань став і 11-річний Тарас Валіхновський з міста Калуш. Робототехнікою хлопець почав займатись лише цього року. А вже нині, разом з командою, виготовив робота. Каже, аби він повноцінно запрацював знадобилось 3 тижні.

Олександр Іванов на змаганнях представляє дві команди з коледжу електронних приладів. Чоловік розповідає, підготувались дуже швидко – всього за тиждень роботи були готові. Він вірить, що обидві моделі покажуть достатньо хороші параметри по швидкості та потужності.  

Співорганізаторка заходу Христина Чепа зазначає, ці перегони допоможуть проаналізувати стан робототехніки на Прикарпатті. І в майбутньому проводити змагання ще вищого рівня.

Усі учасники змагань отримали заохочувальні подарунки, а команди-переможці – сертифікати на знижку на навчання в Університеті Короля Данила на ІТ-спеціальність.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua