Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську презентували фільм про Кирила Стеценка та його хорові твори “Милість миру”

Сюжети

Фільм репрезентує шість творів знаменитого піснеспіву сакральної частини літургії, що виконується під час перетворення хліба та вина в тіло та кров Христа.

Режисер та продюсер стрічки Роман Дзундза каже, що цей проєкт про творення культури. І близько сотні років тому саме Кирило Стеценко боровся за Україну на культурному фронті.

Долучилась до створення проєкту й Івано-Франківська обласна телерадіокомпанія РАІ. Її генеральний директор Андрій Русиняк пригадує, через війну в Україні зйомки фільму були складними. Та творча група зробила усе, щоб відродити спадщину геніального українського композитора.

Голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків каже, культура України надзвичайно багата, однак чимало імен ще не достатньо відомі та вивчені.

Проєкт реалізовано за підтримки Стабілізаційного фонду культури та освіти в Україні, Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut. Співфінансування відбулось за підтримки голови Івано-Франківської громади департаментом культури міської ради.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua