У Старих Кривотулах встановлять світлофор (Репортер)

  • 11.02.2019 17:27
У Старих Кривотулах встановлять світлофор (Репортер)
У понеділок, 11 лютого, керівники Служби автодоріг (САД) в Івано-Франківській області зустрілися з мешканцями села Старі Кривотули Тисменицького району.

Говорили про безпеку руху на дорозі Н-10 Стрий – Мамалига, зокрема на ділянці у Старих Кривотулах. Адже саме цього понеділка селяни перекрили дорогу на знак протесту, пише “Репортер”.

За даними САД, згідно з паспортом дороги Н-10, в межах села Старі Кривотули світлофор не передбачений. Але враховуючи кількість ДТП на цій ділянці, Служба автодоріг внесла до діючого пілотного проекту влаштування в селі світлофорного об’єкту та освітлення пішохідних переходів.

Крім того, передбачили облаштування додаткової автобусної зупинки та ремонт діючих. Будуть продовжені роботи із поточного середнього ремонту, а зокрема влаштування з’їздів-виїздів із сільських вулиць та укріплення узбіч.

За даними САД, лише від початку року на автошляхах державного значення Івано-Франківської області загинуло і травмувалося понад 10 людей. Більшість ДТП сталася через необачність водіїв, недотримання правил, зокрема – перевищення швидкості.

Згідно з пілотним проектом, що охоплює, крім Івано-Франківської, Львівську, Миколаївську, Херсонську та Хмельницьку області, цьогоріч на Прикарпатті передбачено встановлення 29 нових світлофорів із використанням сучасного інтелектуального обладнання, зі влаштуванням освітлення на пішохідних переходах та аварійно небезпечних ділянках. Фінансування – грантові кошти Євросоюзу.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин