Чотири райони Прикарпаття досі не мають повної виплати зарплат

  • 16.05.2018 17:02
Чотири райони Прикарпаття досі не мають повної виплати зарплат

На Прикарпатті існує незабезпеченість видатками на оплату праці працівників бюджетної сфери, зокрема у галузях освіти, охорони здоров’я, соціального захисту.

Найбільше не вистачає фінансового ресурсу у м. Івано-Франківську, Тлумацькому, Косівському, Рогатинському та Верховинському районах, інформує WestNews. Натомість, варто зазначити, що відсутня заборгованість по виплаті заробітної плати у Галицькому, Калуському і Снятинському районах, а також у містах Калуші, Коломиї, Яремчі та Бурштині.

«У зв’язку з бюджетною децентралізацією місцеві бюджети мають у розпорядженні відповідний фінансовий ресурс, яким необхідно раціонально розпоряджатися. Тож задля того, щоб забезпечити належний стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ районів, буде створена моніторингова робоча група з числа керівників департаментів фінансів, освіти, охорони здоров’я, яка в онлайн режимі відслідковуватиме ситуацію та аналізуватиме спрямування фінансів місцевих бюджетів на вказані потреби», – наголосив голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

Відтак, державними виконавцями Городенківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області проведено перевірку бухгалтерії Тлумацького об’єднаного УПФУ Івано-Франківської області щодо виконання постанов про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника в частині здійснення стягнення та перерахунку аліментних платежів. Одночасно надано роз’яснення чинного законодавства щодо стягнення аліментів.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин