Онлайн TV FM радіо FM пауза

У дитячій поліклініці Калуша встановили нову діагностичну систему

Новини

У дитячій поліклініці встановлена нова ультразвукова діагностична система Logiq P9, яка охоплює широкий спектр можливостей з високоякісними опціями і перевіреними датчиками.

Про це повідомляє Калуська міська рада.

Галузі застосування – різного характеру досліджнення: інтраопераційні, черезстравохідні, дерматологічні, серцево-судинні у дорослих та дітей, транскраніальні, органів і судинного русла черевної порожнини, акушерство, гінекологія, мамологія, урологія, ендокринологія, дослідження поверхневих органів і структур, педіатрія та неонатологія, неврологія та ревматологія, травматологія, кістково-м’язова система, ортопедія, опорно-руховий апарат, онкологія, дослідження з використанням контрастних речовин.

Серед основних переваг системи: широкодіапазонний монітор високої чіткості з максимальними кутами обзору, цифровий формувач променя (регульований динамічний діапазон до 400 Дб), можливість роботи від вбудованного Li-Ion аккумулятора.

Всі обстеження проводяться на безоплатній основі за наявності електронного направлення, за адресою: дитяча поліклініка, вул. Будівельників 3.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua