Онлайн TV FM радіо FM пауза

Дві угоди про співробітництво підписали під час Міжнародного Саміту міст та регіонів

Новини

Відразу дві угоди про співробітництво підписали під час Міжнародного Саміту міст та регіонів у рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Йдеться про:

Угоду про співробітництво між Івано-Франківською районною державною (військовою) адміністрацією та Районом Альтенкірхен (Федеративна Республіка Німеччина), якою передбачена економічна, науково-технічна та освітньо-культурна співпраця. А також досягнуто домовленостей щодо фізичної та ментальної реабілітації ветеранів війни, допомоги вимушено переміщеним людям, які проживають на території району;

Угоду про співробітництво між Івано-Франківською районною державною (військовою) адміністрацією та Крапковицьким повітом (Республіка Польща). Йдеться передусім про співпрацю в освітній сфері, зокрема, щодо реалізації програм обміну між навчальними закладами.

«Сьогодні Саміт став майданчиком, який дозволяє налагодити ефективний діалог між представниками різних міст та країн, започаткувати взаємовигідну співпрацю, що дасть змогу українським громадам, регіонам та областям подолати виклики війни, зробити впевнені кроки у відновленні та подальшому розвитку»,- зазначає Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА .

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua