Російські олігархи навчилися легально давати хабар своїм чиновникам

  • 17.05.2018 17:43
Російські олігархи навчилися  легально давати хабар своїм чиновникам

Всі гадають , що хабар - це настільки секретний процес, який не можливо побачити і зрозуміти, а ось і ні.


Зараз спробуємо вам описати картину легального хабара. У Росії є олігарх Михайло Прохоров, який займає тринадцяту сходинку в переліку Forbes ,на його власному рахунку десять мільярдів долларів , і є чиновник Олександр Хлопонін замісник голови уряду РФ з 2001 року . На своїх конференція він хвалиться ,який він багатий , адже в минулому мав бізнес. Сьогодні , своє діло він не має права вести, тому що, в Росії чиновникам заборонено займатись бізнес справами, а звідси можна зробити висновок , що кошти , які він заробив на своїй справі 18 років тому закінчились, і йому потрібні гроші, причому легалізовані ,не просто валіза з готівкою, а щось таке , що можна показати в декларації, а потім цим офіційно користуватися.


Що ж вони придумали? У Хлопоніна була вілла в Італії 830 квадратниї метрів. Вона знаходиться в курортному містечку Forte dei Marmi (Тоскана). На перший погляд ділянка виглядає , як простий багатий будинок з басейном(нічого особливого), який собі може дозволити будь-який хороший бізнесмен. Відстань вілли від моря 1320 метрів, а це 15-20 хвилин ходьби .


Недавно з*ясувалось, що статки чиновника Хлопоніна за рік збільшились на 3 мільярди рублів. При перевірці інформації , стало зрозуміло , що маєток в Італії ,був проданий Михайлу Прохорову за 35 ,5 мільйонів євро. Вілла, яка розташована за 20 хвилин від моря і на вигляд не відрізняла нічим, від інших маєтків, була продана за такі неймовірні кошти. Після цього в нас в голові народжується очевидний висновок , що олігарх Прохоров купив віллу в чиновника Хлопоніна за такі кошти , тому що це не угода по придбанню нерухомості ,а легалізвона і замаскована передача грошей віце- премєру російського уряду. Щоб переконатись, що це дійсно була взятка ми провели аналіз місцевості та ціни на нероумість в Forte dei Marmi.

Не зважаючи на всю елітність курорту, завищені ціни , статусність , там не має ніде в продажі таких дорогих маєтків. Найдорощий будинок буде вартувати 10 мільйонам євро, а це в 3 рази дешевше ніж Прохоров заплатив Хлопоніну .Можливо діло в дорогій землі? Також ні, 1 гектар землі буде коштувати 2,5 мільнів євро. Навіть замок в цій самій провінції буде коштувати 19 мільйонів євро. За 30 мільйонів євро можна купити схожий маєток в столиці Італії Римі, але це все ж без 5 мільйонів. За 35 мільйонів євро можна було б купити 1500 гектарний палац на Канах з видом на океан, який в десятки раз красивіший ніж проста італійська вілла. Простий метод порівняння ринкової ціни , аналогічної, або ж більш елітної нерухомості дає змогу нам зробити висновок. Неможливо щоб ринкова ціна будинку віце-премєра Хлопоніна була 35 мільйонів євро, що дає змогу точно сказати , це був легальний хабар олігарха чиновнику.

Автор: Сергій Боюк

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин