У подорож історією дизайну пропонують вирушити до Мілана (відео)

  • 20.04.2018 12:01
У подорож історією дизайну пропонують вирушити до Мілана (відео)

У подорож історією дизайну пропонують вирушити до Мілана. Тут, у музеї Triennale, відкрилася виставка побутових речей XX століття, які свого часу здавалися новаторськими, стильними й революційними. Для експозиції відібрали речі із галузі італійського дизайну, які мають художню цінність та водночас були популярними серед покупців. Усього виставлено 180 експонатів, створених у період з 1902 по 1998 рік. Кожний має свою історію. І це не тільки меблі. Є і взуття, і навіть автомобілі.

Серед таких предметів — пральна та швейна машини й навіть бензоколонка. Ця конструкція, що нагадує комаху-прибульця, насправді — звичайна соковижималка, яку випустили в 1990-му. А це пістолет Beretta. Його дизайн доопрацьовували 30 років. Ця зброя стала дуже популярною в США в збройних силах усіх видів. Також тут виставлено на огляд черевики-місяцеходи. Таке взуття стало популярним після висадки людини на Місяці.

Це були другі повністю синтетичні чоботи після лижних. Виставка буде відкритою до січня наступного року.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин