Подружки № 44

Подружки № 44

Незабутні емоції від спілкування з Метром танцювального спорту: віце-президентом світової Асоціації зі спортивно-бальних танців Сергієм Рюпіним у Києві, де Сергій відкрив таємниці свого особистого життя.

Модні щоденники та новий досвід на офіційному Українському тижні моди: чому Камалія мало відвідує світські події і навіщо вона завітала до Сергія Єрмакова на показ? Який тиждень моди є найкращим для відомого блогера з Німеччини? Чиї речі вдягає Слава Камінська? Які плани у модного дизайнера Ельвіри Гасанової? Що встигла відмітити для себе у Мистецькому Арсеналі супермодель Аліна Байкова та чому продюсер телепроекту "Подружки" Марися Томашевська завітала на модне дійство офіційного тижня моди? Все це та навіть більше у новому випуску!

Ольга
Ольга 11.03.19 [коментувати]
Випуск супер!!!
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.