Учасники АТО з Верховинщини поїдуть на реабілітацію на термальні джерела

  • сьогодні, 19:23
Учасники АТО з Верховинщини поїдуть на реабілітацію на термальні джерела

На знак вдячності мешканцям Верховинського району, які допомогали учасникам АТО, волонтери влаштовують для них відпочинок, пише Галка. 

“Згадуємо яскраві моменти 23 заїзду творчої реабілітації та паралельно готуємося до наступного, 24го. Цього разу жителі Верховинщини вирушать на реабілітацію. Таким чином ми хочемо подякувати гостинному району за допомогу в роботі – адже саме Верховинщина є місцем, де розпочалася наша діяльність з бійцями АТО. Тепер гуцули-учасники бойових дій матимуть можливість відчути на собі цілющу дію творчої реабілітації – звісно, ми вивозимо групу подалі від домашніх турбот, пропонуємо нові враження, перебування на природі, заняття творчістю, спілкування з побратимами та фахівцями. Термальні води додадуть здоров’я, унікальний метод тілесної терапії – життєвих сил, мистецтво відкриє нові можливості”, – йдеться на сторінці Творчої Криївки.

Повідомляють, що проекту з творчої реабілітації біців АТО потрібна допомога – волонтери, поширення інформації про проект, фінансова підтримка.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин