Чоловік незаконно продавав рибу в антисанітарних умовах (If.News)

  • 18.02.2019 11:40
Чоловік незаконно продавав рибу в антисанітарних умовах (If.News)

Днями держрибінспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля провели черговий рейд місцями торгівлі харчовими продуктами в м. Бурштин, повідомляє If.News.

Факт незаконної торгівлі рибою зафіксували на стихійному ринку на вулиці Калуській. Продаж карасів вівся прямо із землі, в антисанітарних умовах, інформує прес-служба рибпатруля, пише - Бліц-Інфо.

Продавець не мав документів, необхідних для торгівлі. На момент фіксації правопорушення у чоловіка було 30 карасів загальною вагою 10 кг.

На продавця-правопорушника складено адмінпротокол за ст. 88-1 КУпАП. Рибу вилучено. Матеріали справи передаються до суду.

До відома: порушення порядку придбання, збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 510 грн. до 1700 грн. з можливою конфіскацією товару.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин