У Франківську відбулося засідання комітету Україна-ЄС (відео)

  • 18.09.2018 17:52
У Франківську відбулося засідання комітету Україна-ЄС (відео)

В Івано-Франківську, Львові та Києві цими днями відбувається засідання комітету Україна-ЄС. Це Восьме засідання Парламентського комітету асоціації Україна – Європейський Союз. Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради.

«Під час заходів буде обговорено актуальні питання порядку денного відносин України і ЄС і перспективи подальшого поглиблення цих відносин. Окрему увагу буде приділено питанню транскордонного співробітництва та безпековій і гуманітарній ситуації на сході України та в Криму, питанню національних меншин та етнічних груп, а також розвитку українських міст».

Програмою Парламентського комітету асоціації передбачені офіційні зустрічі, «круглий стіл» за участю представників національних меншин, зустрічі із місцевою владою, представниками малого та середнього бізнесу, студентами, а також проведення конференції на тему впровадження антикорупційної реформи.

Засідання відбуваються за участю народних депутатів України, депутатів Європейського парламенту, представників уряду України та ЄС. Сьогодні члени Парламентського Комітету Асоціації між Україною та Європейським Союзом в рамках Восьмого засідання Парламентського Комітету зустрілися зі студентами Прикарпатського Національного Університету ім. В. Стефаника.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин