Виробнича травма на ДТЕК Бурштинська ТЕС. Загрози життю працівника немає

  • 19.06.2018 19:00
Виробнича травма на ДТЕК Бурштинська ТЕС. Загрози життю працівника немає

Сьогодні, 19 червня, о 03:40 год працівник котлотурбінного цеху ДТЕК Бурштинської ТЕС отримав опіки нижніх кінцівок внаслідок викиду гарячої води при обслуговуванні обладнання гідрошлаковидалення (ГШВ).

Машиніст-обхідник котельного устаткування 5 групи здійснював обхід обладнання ГШВ блоку №10 та огляд льоток. Під час огляду задньої льотки з площі обслуговування внаслідок різкого виходу рідкого шлаку у «шлакованну», відбувся викид гарячої води, яка потрапила на нижні кінцівки працівника. Внаслідок цього він отримав опіки обох нижніх кінцівок.

Потерпілому надано первинну медичну допомогу та госпіталізовано. Наразі працівник перебуває на лікуванні в опіковому відділенні Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

За висновками медиків, орієнтовний термін лікування триватиме два - три тижні. Ступінь опіків та ймовірні причини нещасного випадку наразі встановлюються. Зараз на місці випадку працює комісія, що вивчає його обставини; в її складі – працівники департаменту з охорони праці та виробничої безпеки та представники профспілки. Про випадок повідомлені працівники соцстраху та державний інспектор області з ОП.

Загрози життю працівника немає.

Іван
Іван 21.06.18 [коментувати]
усяке буває. Робота на станції складна. Добре, що усе обійшлося
Захар
Захар 24.06.18 [коментувати]
якщо не було порушень ТБ, то проблем не буде, адже ДТЕК працює за законом
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин