ООН сподівається надати гуманітарну допомогу щонайменше 100 тисячам сирійців (відео)

  • 16.04.2018 11:26
ООН сподівається надати гуманітарну допомогу щонайменше 100 тисячам сирійців (відео)

ООН сподівається надати гуманітарну допомогу щонайменше 100 тисячам сирійців у Східній Гуті. Вони перебувають у важкому становищі після закінчення кількох місяців боїв. Упродовж кількох років цей контрольований повстанцями регіон перебував в облозі урядових військ. Нещодавно ж російські військові оголосили, що сирійська армія повністю взяла його під контроль, зокрема й місто Думу. Водночас ситуація навколо Сирії у світі загострюється.

Раніше президент США Дональд Трамп оголосив, що США можуть вжити заходів військового характеру проти уряду Башара аль-Асада у зв’язку з імовірним хімічним нападом у Думі. Пізніше він написав у «Tвіттері», що час, коли буде завдано ударів, поки чітко не встановлено. Це підтвердив міністр оборони США Джеймс Меттіс.

Можливі дії в Сирії обговорює також Велика Британія і Франція. Так, прем’єр-міністр Тереза ​​Мей у четвер провела екстрене засідання Кабінету. Щоби втрутитися в сирійську кризу, їй не потрібне схвалення парламенту. Франція оголосила, що хоче упевнитися в тому, що влада Сирії не використовує хімзброю. Росія каже, що прагне не допустити війни в Сирії. Організація із заборони хімічної зброї вже відправила до Сирії експертів. Вони мають підтвердити або спростувати факт хімічного нападу в Думі.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин