В ході рейду на Бурштинському водосховищі вилучили 1,3 км браконьєрських сітей

  • 05.04.2018 15:45
В ході рейду на Бурштинському водосховищі вилучили 1,3 км браконьєрських сітей

1,3 кілометри браконьєрських сіток та 37 кілограмів незаконно виловленої браконьєрами риби потрапили до рук державних рибінспекторів управління державного агентства рибного господарства
у Івано-Франківській області ( Івано-Франківський рибоохоронний патруль ) внаслідок рибоохоронного рейду, проведеного 3 квітня в акваторії Бурштинського водосховища, повідомляє "Бріз".

Як повідомили у прес-службі Управління, рейд було проведено на прохання керівництва товариства з обмеженою відповідальністю «Рибгосп Бурштинський». Групу рибінспекторів, які брали в ньому участь очолював особисто начальник управління державного агентства рибного господарства
у Івано-Франківській області Руслан Чорненький.

Весь вилучений улов риби було здано на рибоприймальний пункт ТОВ «Рибгосп Бурштинський». У свою чергу вилучені сітні знаряддя лову було знищено відповідною комісію у встановленому законом порядку.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин