У Бурштині відбулась зустріч в рамках всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства»

  • 08.12.2017 14:16
У Бурштині відбулась зустріч в рамках всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства»

За ініціативи служби у справах дітей Бурштинської міської ради 6 та 7 грудня в рамках проведення всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства», відбулася зустріч начальника служби у справах дітей Козар С.О., головного спеціаліста бюро правової допомоги Калуського МЦ з НБВПД Гаванюк Л.Л., начальника Галицького РС з питань пробації майора внутрішньої служби Собецької О.В. із студентами та учнями торговельно-економічного коледжу, учнями загальноосвітніх шкіл №2 та №3 міста Бурштина.

Метою даного заходу було бажання донести актуальність проблеми подолання насильства в нашій державі як спільної соціальної проблеми, йдеться на сайті Бурштинської міської ради.

Світлана Козар ознайомила всіх із загальною інформацією про це негативне явище, його види. Оксана Собецька повідомила про наслідки правопорушень, які пов’язані із насильством та розповіла про види покарань, звернувши особливу увагу на звільнення від відбування покарання з випробуванням та громадські роботи.

Любов Гаванюк розповіла про можливості захисту себе та близьких від насильства та розповсюдила інформаційний буклет «Твої права – твій захист».

Зустрічі відбувалися у дружній атмосфері, спеціалісти надали присутнім вичерпну відповідь на поставлені запитання.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин