Чим корисна хурма: рекомендації медиків

  • 23.11.2017 17:17
Чим корисна хурма: рекомендації медиків

Латинська назва цього східного фрукта diaspyros перекладається як "їжа богів". Вона корисна сердечникам напередодні магнітних бур і тим, у кого депресія, але протипоказана хворим на діабет.

Завдяки мікроелементe калію, який перешкоджає виникненню аритмій, хурма особливо цінна для людей з хворобами серцево-судинної системи.

З'їдаючи по 1-2 плоди хурми на день протягом двох тижнів, можна підлікувати своє серце. Особливо рекомендується з'їдати два-три фрукта напередодні магнітних бур.

Медики підкреслюють, що хурма містить вітаміни А (більше, ніж в гарбузі і перці) і С, які допомагають зміцнити імунітет, при застуді корисно полоскати горло соком одного стиглого плоду хурми, змішаним з 3,5 ст. ложки теплої води.

Рідкісний мікроелемент магній, що міститься в хурмі, заспокоює нерви, а вуглеводи фруктоза і глюкоза діють як легкі «антидепресанти», повертаючи гарний настрій.

У хурмі дуже багато пектинових волокон, які працюють як щітка для кишечника, вбираючи в себе шлаки і стимулюючи випорожнення. Хурма містить залізо та кальцій, які сприяють кровотворенню. Оранжевий фрукт можна використовувати і в косметичних цілях.

Маска з м'якоті 1 плоду хурми і 1 яєчного жовтка (наносити на 20 хв.) допомагає при розширених порах і схильності до вугрів.

При купівлі хурми спробуйте на дотик її шкірку: вона повинна бути твердою і гладкою, як у стиглого помідора. М'якоть стиглого плоду напіврідка, желеподібна або борошнисто-пастоподібна.

Така хурма не тільки сама смачна, але і найкорисніша — необхідних для здоров'я речовин у стиглому плоді найбільше. Хурму не можна їсти людям з цукровим діабетом: хурма трохи підвищує рівень цукру в крові.

джерело

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин