У Калуській гімназії учнів навчатимуть фінансово-економічній грамотності (Вікна)

  • 10.09.2019 10:45
У Калуській гімназії учнів навчатимуть фінансово-економічній грамотності (Вікна)

Навчальні посібники з фінансово-економічної грамотності вже доставили в Калуську гімназію імені Дмитра Бахматюка, пишуть Вікна.

У Калуській гімназії педагоги разом із регіональним представником ділового клубу «Партнер» Володимиром Геником навчатимуть дітей управляти фінансами, інформують "Вікна" з посиланням на повідомлення у соцмережі.

"Унікальну можливість проводити ігри-тренінги в позаурочний час нашим учням подарували підприємці: Микола Полицький, Надія Рогів, Ростислав Ковальчик, Світлана Кшисяк. До організації навчально-ігрових занять долучилися активісти гімназійного клубу «Гімназія-company» та лідери учнівського самоврядування", — йдеться у дописі.

Розпочнуться заняття з фінансової грамотності в середу, 11 вересня.

Суть "Життєвого капіталу" полягає в тому, щоб показати, як можна раціонально або ж нерозумно розпоряджатися власними коштами. Справа не в тому, скільки грошей ви заробляєте, а скільки грошей ви зберігаєте, на скільки вони ефективно працюють на вас.

Гра "Життєвий капітал" – це сучасна та ефективна українська версія всесвітньо відомої гри Cash Flow. Це захищена авторська методика, правила гри якої опираються на ті фінансові інструменти, які присутні у вітчизняній економіці. Також гра адаптована під особливості українського менталітету, до того ж українською мовою.

За чотири години гравець умовно проживає 40 років власного фінансового життя. Вкидаючи ігровий жереб та рухаючи фішки по ігровому полю, гравець зустрічається із такими ж фінансовими проблемами, якими наповнене людське життя в суспільстві. Гравці мають можливість скористатися нехай умовними, але грошима, у даному випадку — кредами.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин