Власник "Лідла" має намір заробити більше 100 мільярдів євро в 2018 році

  • 11.05.2018 08:45
Власник

Німецька компанія Schwarz Group, власникроздрібної торгівлі дистриб'юторами Lidl і Kaufland, має намір заробити більшніж 100 мільярдів євро ($ 119,6 млрд.) у продажах цього року і плануєпродовжувати інвестувати, пише ТРК"РАІ"

Практично по всій Європі LIDL, відкриваючи всі нові та нові філії - купує ібере в довгострокову оренду земельні ділянки, будуючи нові магазини ,а необлаштовані готові приміщення, багато в чому застосовуючи методи роботи таорганізації бізнес-процесів аналогічні своєму самому крупному конкуренту вцьому ринку - мережі ALDI.

Lidl та суперникова мережа супермаркетів знижок Aldi планували інвестиції вінші країни, особливо в Британію, де вони брали частку ринку від традиційнихгравців. В відмінності від свого конкурента ALDI (800-900 найменованихтоварів), LIDL пропонує більш широкий асортимент товарів (близько 2000найменувань). Персонал працює в два смены. Графік роботи магазинівзалежить від країни місця розташування.

Компанія Schwarz Gruppe в короткій заяві заявила в четвер, що минулого рокупродажі зросли на 7,4% до 96,9 млрд. Євро, з яких 74,6 млрд - з Lidl, що має 10460 магазинів у Європі та США. Група в минулому році інвестувала 7 мільярдівєвро і сказала, що прагне отримати аналогічну суму в цьому році. У поточномуроці Lidl планує додати приблизно 300 або 350 нових магазинів і збільшитиасортимент своєї продукції до 2500 продуктів з 1800 в даний час, заявивгенеральний директор Schwarz Gruppe Клаус Гегріг німецькому FrankfurterAllgemeine Zeitung. "Тиск на зміну більше, ніж будь-коли", - цитує він,додавши, що Альді показав шлях до збільшення асортименту.

Автор: Сергій Боюк

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин