В Естонії проблеми з мігрантами (Politeka)

  • 09.10.2019 15:14
В Естонії проблеми з мігрантами (Politeka)

Глава партії EKRE і міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме повідомив, що його країна не братиме іммігрантів до тих пір, поки його політсила входить в урядову коаліцію

Про це пише Politeka з посиланням на інтернет-портал ERR.

Відзначається, що така заява політика прозвучало в Люксембурзі на зустрічі глав МВС країн-членів ЄС, темою обговорення якої стали проблеми міграційної політики. За словами Хельме, в ході заходу велика частина європейських країн показали, що вони не готові приймати мігрантів і швидше готові запропонувати технічну допомогу. До того ж, міністр зазначив, що сама Естонія сама зараз стикається з дуже сильним напливом мігрантів зі сходу, з республік колишнього СРСР.

паспорт, субсидия, пенсия, заробитчане

За словами чиновника, в Естонії досить проблем з іммігрантами з України, а країни Південної Європи не вважають це проблемою.

«Якщо подивитися, то прохачів притулку прибуває до нас більше не з Близького Сходу або Африки, а з України. На другому місці Грузія, потім Молдова і тільки потім Афганістан і подібні країни », – зазначив Хельме.

«У нас і зараз труднощі з цим імміграційним тиском. Українці швидше інтегруються в російськомовну громаду, і для нас це культурна та демографічна проблема », – вважає Хельме.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин