Запах старості: чи можна його позбутися (Країна здоров’я)

  • 17.09.2019 08:44
Запах старості: чи можна його позбутися (Країна здоров’я)

Запах старості з'являється у людей в літньому віці. Дехто каже, що в старості зайвий раз важко доглядати за собою, пише
Країна здоров’я.

Вчені говорять, що справа не тільки в цих моментах. Японські фахівці стверджують, що запахи старості виникають в результаті хімічної сполуки, яка називається 2-ноненаль - це ненасичений безбарвний альдегід, що утворюється в результаті окислення жирних кислот Омега 7.

Вироблення ноненаля поступово збільшується після 30 років і досягає свого піку в похилому віці, коли не помічати його вже неможливо.

За словами вчених, це природні процеси у людей, але можна зробити ці запахи більш стерпними і послабити їхній вплив. Фахівці рекомендують купувати одяг з натуральних тканин, регулярно прати речі і постільну білизну, оскільки людина щодня втрачає достатню кількість відмерлих частинок шкіри - рогових клітин, на яких зберігається ноненаль.

Замість ванни краще приймати душ. Мило або гель для душу повинні бути pH-нейтральними, щоб не порушувати кислотно-жирову мантію шкіри. Після душу можна намазати шкіру зволожувальним кремом, що перешкоджає лущенню.

Приміщення необхідно регулярно провітрювати і проводити вологе прибирання. Іноді це літній людині зробити складно, тоді вона повинна звернутися до родичів.
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин