Прикарпатські юнаки зіграли у футбол з американцями (Галка)

  • 24.07.2019 18:30
Прикарпатські юнаки зіграли у футбол з американцями (Галка)

У Богородчанах на стадіоні імені Поворозника днями відбулася товариська гра з футболу команд юнаків Богородчанської ДЮСШ та Спілки Української Молоді (СУМ) з США у рамках турніру Крила Дружби ( II WingsFriendshipCup).

Гості показали впевнену технічну командну гру і перемогли з рахунком 3:1, пише “Галка” з посиланням на пресслужбу Богородчанської РДА.

Найкращим гравцем матчу визнано Данко Мариневича, чия родина походить з Богородчан. Всі учасники турніру нагороджені від організаторів пам‘ятними призами та сувенірами.

Також короткий товариський матч гості зіграли з дівочою футбольною командою «Богородчаночка».

Матчеві зустрічі ІІ-го традиційного Кубку “Крила Дружби” (WINGS FRIENDSHIP CUP) проводяться з метою налагодження дружніх зв’язків між юними футболістами Івано-Франківської області та Спілки Української Молоді в США.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин