Болехів потребує відділку поліції

  • сьогодні, 13:00
Болехів потребує відділку поліції

Сьогодні, 5 березня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади, пише ГК.

Першим питанням було створення відділу поліції в місті Болехові, оскільки як такого його немає.

Доповідав депутат обласної ради Андрій Романюк, який розповів про те, що через відсутність відділення поліції, в місті є певні проблеми з порядком.

«Деякі заяви просто не реєструються, тому що людям потрібно звертатись в Долинське відділення», – заявив обласний депутат

У відповідь на депутатський запит, представник Національної поліції в Івано-Франківській області, що у відповідності до  реформи правоохоронної систему в Україні, на даний час не є можливим утворення відділення поліції в місті Болехові, оскільки в області можуть функціонувати тільки шість відділів та 10 відділків, відповідно до штатного розпису.

Комісія постановила підтримати звернення ГУ НП  в Івано-Франківській області, а також направити до обласної ради урахувати потреби у відділку поліції в місті Болехові при створенні штаного розпису працівників поліції на наступний рік.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин