До Франківська завітає Блаженніший Святослав, щоб освятити ікону

  • 07.12.2017 09:05
До Франківська завітає Блаженніший Святослав, щоб освятити ікону

До Франківська 22 грудня прибуде Блаженнійший Святослав, про приїзд отця повідомила прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

“Хочемо поділитися з Вами гарною новиною – парафіяльна спільнота святих Кирила і Методія та чернеча родина Воплоченого Слова перебуває в радісному і молитовному очікуванні Глави і Отця нашої Церкви – Блаженнішого Святослава, – написали в повідомленні. – Разом з нашим Патріархом завершимо Ювілейний Рік Фатімських Об’явлень. Саме Патріарх Святослав освятить чудову ікону-мозаїку Фатімської Богородиці”.

Також додали:

“Дякуємо Богові за таку гарну новину. Запрошуємо всіх бажаючих на спільну молитву!!! Одночасно просимо молитовно підтримати нас у підготовці до такої неординарної події”, – йдеться у повідомленні о. Йосафата Бойка, ВС.

Захід заплановано провести 22 грудня 2017 року о 10 годині.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин