Ангеліна Струк з проекту "Подружки" відвідала лайв-шоу Monatika (відео)

  • 23.10.2017 09:00
Ангеліна Струк з проекту

20 жовтня 2017 року у палаці спорту Украіни пройшов неймовірний концерт , а саме : живе шоу "Vitamin D" від кращого артиста року Дмитра Монатіка. Задум щодо облаштування сцени народився іще у квітні 2017-го. Концепція щодо побудови круглого формату сцени -танцполу була задумана навмисне, адже таким чином було найкраще видно не лише співака, але і шоу -балет. Окрім фан-зони , різноманітних фотозон та глядацьких місць у секторах був і сектор VIP, Monatik зібрав там неабияку кількість друзів , зокрема Влада Яму та цйого дружину Лілію, ведучу Катерину Осадчу, Надію Дорофєєву та інших.

Під час концерту звучали як і добре знані так і нові хіти артиста. Нам вдалося дізнатися інформацію з перших вуст глядачів . Топ-модель, продюсер телепроекту для молоді та дітей Марися Томашевська поділилась із нами своіми враженнями:

" На цьому концерті я не лише працювала. Ми спільно з телеведучою Ангеліною Струк не лише працювали над підготовкою сюжету для програми "Подружки" на ТРК "РАІ", яка вже набуває певних обертів і стає дедалі популярнішою. Але і втілили мрію Ангеліни у життя . Адже маленька зірочка вже декілька років поспіль засинає і просинається під треки улюбленого артиста Monatika. А ще ій було немйовірно приємно побачити на концерті та поспілкуватися зі своім викладчем з танців Владислава Яму, до хореографічноі школи якоі має відношення Ангеліна. Щодо мене самоі , то концерт вразив по -особливому. Слова Дмитра зачіпали за живе. Артист наголосив:"

Вісім років тому на станціі Метро "Палац Спорту" я роздавав листівки перехожим , а зараз у тут у Палаці Спорту співаю разом з вами"!

Справді, ніколи не варто забувати те ким ми були і те , ким ми є. А ще мріяти та працювати. Мене як пофесіонального танцівника також наскрізь підкорили танці у виконанні артиста і шоу -балету. А ще вчинок співака: Дмитро запросив на своє шоу діток з осоьливими вадами. Я знаю як важливо для таких людей бути не обділеними увагою. "

Свято пройшло 1 годину 40 хвилин. Це було справжнє шоу із аншлагом та повною віддачею Монатика. Кожен зміг отримати свою порцію вітаміну D.


Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин