Здоровим бути модно

 • Про інсульт у програмі "Здоровим бути модно"

  Як допомогти людині, в якої стався інсульт? Чи реально профілактуватися? Які новітні методи лікування після інсульту існують на Прикарпатті? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" ділиться Леся Скрипко, лікар-невролог ОКЛ.

 • Про рак шийки матки та грудних залоз у програмі "Здоровим бути модно"

  Звідки береться рак шийки матки? Як можна запобігти його появі? Чи захищає презерватив від вірусу, який викликає рак? Як попередити рак грудних залоз? Як часто потрібно відвідувати мамолога та гінеколога? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розповідають Степан Долик - онкогінеколог та Сергій Голотюк - лікар-мамолог медичної практики...

 • Про рак молочної залози у програмі "Здоровим бути модно"

  Хто у групі ризику? Як жінкам правильно проводити самообстеження, щоб виявити захворювання на ранній стадії? Які методи профілактики є дієвими? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Іван Голотюк, асистент кафедри онкології ІФНМУ, лікар-онкохірург (мамолог) мамологічного відділення Прикарпатського клінічного онкологічного центру.

 • Про серцево-судинні захворювання у програмі "Здоровим бути модно"

  Серцево-судинні захворювання - перша причина смертності. Та чи можна профілактуватися? Про це у програмі "Здоровим бути модно" розказує лікар-кардіолог відділення артеріальної гіпертензії обласного клінічного кардіологічного диспансеру Юлія Джанджала.

 • Про адаптацію дітей в школі у програмі "Здоровим бути модно"

  Які існують рівні та види адаптації? Яку роль в цьому процесі відіграють батьки та вчителі? Як боротися із булінгом? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Олена Пітик - доцент кафедри прихіатрії, наркології і медичної психології ІФНМУ.

 • Про метаболічний синдром у програмі "Здоровим бути модно"

  Що таке метаболічний синдром? Чому це найбільша проблема 21-го століття? Як метаболічний синдром призодить до цукрового діабету гіпертонії, серцевого нападу та інсульту? Які методи профілактики дієві? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Володимир Боцюрко - професор кафедри ендокринології ІФНМУ.

 • Про користь грудного вигодовування у програмі "Здоровим бути модно"

  Чому для матері корисно годувати дитину грудним молоком? Які небезпеки і проблеми із здоров'ям чекають на дитину, яка не отримувала грудного вигодовування? Де можна пройти спеціальні курси для мам? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розповідає Людмила Тачинська - експерт з неонатології ДОЗ ОДА.

 • Про підготовку дитини до школи у програмі "Здоровим бути модно"

  Коли і які медичні огляди потрібно пройти дошкільнятам та школярам перед початком навчального року? Які правила просто необхідно знати батькам? Як на цей процес вплинула медична реформа? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розповідає Олена Осовська - лікар для обслуговування школярів міста Івано-Франківської міської дитячої поліклініки.

 • Про отруєння грибами у програмі "Здоровим бути модно"

  Які гриби можна їсти, а які краще обходити? Чи має значення спосіб приготування? Що необхідно робити у випадку отруєння грибами? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Олег Легун, заввідділом екстракорпоральних методів детоксикації Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

 • Про куріння у програмі "Здоровим бути модно"

  Курити чи не курити? Яка реально шкода від активного та пасивного куріння? Чи варто використовувати альтернативні види цигарок? Як кинути курити? Про це та інше у програмі "Здоровим бути моно" розказує Ліліана Розвадовська, зав. наркологічним відділенням обласного наркологічного диспансеру.

 • Про пухлини, які ми можемо побачити самостійно у програмі "Здоровим бути модно"

  Шкіра, язик, щитоподібна залоза та інші органи, пухлини яких ми можемо самостійно побачити на ранніх стадіях. Що варто знати кожному? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Василь Бойко - завідувач хірургічного відділення пухлин голови і шиї комунального закладу Прикарпатський клінічний онкологічний центр.

 • Про гепатити у програмі "Здоровим бути модно"

  Який вид гепатиту найнебезпечніший сьогодні? Яким можна заразитися з'ївши немите яблуко? Хто може оплатити дороговартісне лікування та чи існує профілактика гепатитів? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Роман Остяк - головний лікар Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні та обласного центру СНІДу.

 • Про синдром хронічної втоми у програмі "Здоровим бути модно"

  Яка різниця між втомою та хронічною втомою? Які небезпечні наслідки для здоров'я має хронічна втома? Чи можливо лікуватися або профілакутватися? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" ділиться Ольга Малишок - завідувач центру клінічної імунології Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

 • Про хвороби Паркінсона та Альцгеймера у програмі "Здоровим бути модно"

  Які відмінності між захворюваннями Паркінсона та Альцгеймера? Чи стосуються ці недуги людей тільки похилого віку? Чи можливо профілактуватися? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" з Мар'яною Циганин поділилася Вікторія Гриб, зав. кафедри неврології та нейрохірургії ІФНМУ.

 • Про аутизм у дітей у програмі "Здоровим бути модно"

  Як батьки можуть розпізнати перші симптоми аутизму у своєї дитини? Чи існують методи лікування та профілактики? Як допомогти дитині із аутизмом соціально адаптуватися? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує доцент кафедри психіатрії ІФНМУ Олена Пітик.

 • Про туберкульоз у дітей у програмі "Здоровим бути модно"

  В Україні досі епідемія туберкульозу. Як з ним боротися та як вберегти від нього свою дитину? При яких симптомах необхідно негайно звернутися до лікаря? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розкаже дитячий фтизіатр Марта Локатир.

 • Про роль сну для здоров'я у програмі "Здоровим бути модно"

  Коли варто лягати спати? Чи має значення кількість годин сну? Які проблеми із здоров'ям можуть бути в людей, які не дотримуються гігієни сну? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує кандидат медичних наук, доценти кафедри ІФНМУ Ігор Тодорів.

 • Про депресії та їх вплив на здоров'я у програмі "Здоровим бути модно"

  Чи може поганий настрій, стрес і пригнічення впливати на наше на здоров'я? Що таке "метеозалежність"? Як боротися із депресією? На ці та інші запитаня у програмі "Здоровим бути модно" відповів доктор медичних наук, професор, психолог Михайло Винник.

 • Про онкологію у дітей у програмі "Здоровим бути модно"

  Чому діти хворіють на рак? Перші симптоми. Чи можливо профілактуватися від онкології? На ці та інші питання відповідали експерт ДОЗ ОДА з питань дитячої гематології, зав. онкогемотологічого відділення ДОКЛ Алла Іваненко та дитячий онколог Юрій Томащук.

 • Про здорове харчування у програмі "Здоровим бути модно"

  Чи можуть шоколад і солодощі бути корисними? Як без дієт тримати себе у формі? Модні тенденції у сфері харчування? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" ділиться власниця магазину "Терра органіка" Галина Бдаві.

Стрічка новин