«Зміцнення гривні в наших умовах – вірний шлях». (В. Пилипчук, Воля Народу).

  • 02.09.2019 16:59
«Зміцнення гривні в наших умовах – вірний шлях». (В. Пилипчук, Воля Народу).

Саме шлях ревальвації гривні допоміг би (без усякої податкової амністії) перекачати з офшорів в Україну доляри, накрадені олігархами.
- Зміцнення гривні в наших умовах (потужної офшорної мошни) - вірний шлях. Олігархи-експортери вимушені будуть поменше лишати долярів за бугром (в офшорах) , а побільше ввозити їх в Україну, щоб поповнити обігові кошти. А додатково ввезені доляри в Україну запустили б друге коло укріплення гривні .

- А бюджету можна було б за віддачу зовнішнього боргу в 1 млрд долярів віддати не 30 млрд гривень (купивши на міжбанку по 30 гр/дол) а 25 млрд гр. або лише й 20 млрд (купивши доляри на міжбанку за курсом всього за 20 грн/дол)

- Маркарова - ще та аферистка... Недарма ж її ЗЕ (Коломойський) залишив! Маркарова виконує не державне, а "олігархічне замовлення" - щоб кількість долярів олігархів в офшорах - НЕ ЗМЕНШИЛАСЯ!

- Коломойський-Маркарова є диверсантами проти української валюти... які вимагають збільшення девальвації гривні і наступної інфляції, Бо хотіли- як найгірше... хотіли розкрутити інфляцію і інфляційними папірцями наповнити бюджет. А Інфляційними гривнями "підвищити" зарплати та пенсії...

Пророковане Коломойським падіння гривні може бути ЛИШЕ ШТУЧНИМ, спеціально організованим, щоб доляри олігархів з офшорів не ввозити в Україну!

Коломойський всім "милить очі" тим, що у нас негативне сальдо зовнішньої торгівлі в 10 млрд... АЛЕ, він чомусь не враховує, що трудові мігранти пересилають в Україну 15 млрд. дол, які з лихвою перекривають навіть ту, завищену Коломойським цифру зовнішньоторгівельного дефіциту... А завищена вона також ШТУЧНО - через існування офшорів і безкарного трансфертного ціноутворення на продукцію олігархів-експортерів...

- І останнє - саме шлях ревальвації гривні допоміг би (без всякої податкової амністії) перекачати з офшорів в Україну доляри, накрадені олігархами-експортерами і заховані ними в офшорах.

Володимир Пилипчук, політик, економіст, науковець
Інф. із сторінки автора у Facebook

Воля Народу

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин