Чи зможе інтернет витіснити телебачення?

  • 17.05.2018 18:10
 Чи зможе інтернет витіснити телебачення?

Результати соціологічний досліджень виявили, що телебачення упродовж п'яти років значно втратило свою аудиторію. Якщо бути відвертим , то можна зрозуміти, що вся молодь, дізнається про новини в світі з інтернету. Тому виникає запитання . Якщо в інтернеті можна подвитись улюблений серіал без довгої реклами, слідкувати за новинами, дивитись перадачі коли заманеться щоб не чекати певної години , для чого тоді взагалі телебачення? Відповідь на це запитання проста. Телебачення та інтернет це різні види ЗМІ і в них дещо різниться аудиторія. Колись казали, що радіо повністю витіснить телебачення , але цього не сталося. Так само і з інтернетом. Дехто просто дістає задоволення від перегляду телебачення . За статистикою це люди від 35 років і старші . В більшості випадків вони не хочуть, або ж не мають змоги черпати інформацію в інтернет мережах. Хтось живе в селі, в якому не можливо поки провести інтернет, чи не має коштів , адже спочатку потрібно заплатити чималу кількість грошей щоб провести кабель, а далі платити за нього кожен місяць не вигідно. Тому телебачення в даному випадку буде вигідніше.

Якщо ж говорити про інтернет , то сьогодні виступають технічні фахівці та представники професій, яким існування Інтернету значно полегшило робочий процес, допомогло досягнути кращих результатів у своїй діяльності. Не менш популярним та незамінним Інтернет став для тих, хто займається самонавчанням та прагне підвищити свій науковий та загальнокультурний рівень. І звісно, незамінним він став як надзвичайно зручний засіб різноманітних розваг, доступ до яких може отримати будь-хто.

Ще одна з причин чому телебачення не замінить інтерет, - це люди які виступають проти інтернету, ті хто хвилюються за здоров’я майбутніх поколінь, бо щоденне спілкування з комп’ютером погано впливає на стан організму, до того ж зменшується час, який люди раніше витрачали на фізичну працю та зайняття спортом. У їхньому розумінні телебачення менше займає часу і відповідно не так шкодить здоров’ю.

Враховуючи все вище сказане можна з впененістю сказати , що найблищим часом інтернет не зможе повноцінно замінити телебачення.

Автор:Сергій Боюк

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин