Нові податки – пусті кишені в українців

  • 30.04.2018 12:06
Нові податки – пусті кишені в українців

Як повідомляє сайт «Хвиля», зовсім скоро нас очікує ще одингрошовий сюрприз – нововведення, які будуть пов’язані ізутилізацією побутового сміття.

По-перше, тарифи на сміття перерахують.

Зміниться принцип, який до цього вираховував плату за вивіз сміття.

Як відомо, у більшості міст ця послуга була включена в плату заобслуговування дома і нараховується зважаючи на кількість квадратних метрів квартири. Проте в столиці вирішили змінити цейпринцип.

- Раніше тариф по вивозу сміття розраховувався з одного квадратного метру, проте це не зовсім правильно. Адже сміття накопичують не метри, а люди. В місті траплялося багатовипадків, коли прописана одна людина, а в квартирі проживає 5 або 7 людей, - саме так пояснили журналістам в столичній мерії.

Чиновники також пояснюють, що послуги з вивозу сміття будуть оплачуватися окремою квитанцією. Вони також запевняють, що на таку ж суму знизять платежі за квартиру. До слова, ніяких договорів мешканцям багатоповерхівок підписувати не доведеться.

По-друге, новий податок – ще одні витрати

Крім того, в парламенті уже другий рік лежить законопроект, який може ввести в Україні новий податок на виробників та постачальників різноманітних картонних коробок. Не може не тішити той факт, що в такому нововведені таки є позитивні сторони – оподатковувати кожний кілограм тари, а також матеріалів, які шкодять навколишньому середовищу.

Депутати розрахували ціни, проаналізувавши ступінь шкідливих властивостей матеріалів. Наприклад, з 1кг картонної упаковки хочуть стягувати – 1, 47 грн, за склотару – 0, 63 грн/кг, за жестяні упаковки –1, 68 грн/кг. Найбільш високі податки будуть для алюмінію та фольги – 4, 62 грн/кг, для пластмаси – 5,46 грн/кг.

Сподіваємося, що такий податок справді змінить наше життя в кращу сторону – чисте довкілля, природа без розкиданих пляшок та сміття.


Можливо, суспільство змінить страх заплатити більше? Однак, як і в кожній ситуації є дві сторони: ніхто не подумав про те, що мешканці задля економії викидатимуть сміття подалі від будинків? Однозначно таке нововведення необхідно вдосконалити. Матеріал написаний на основі опрацьованої статті із сайту «Хвиля».

Автор Тетяна Король

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин