На Прикарпатті відомий хіт «Despacito» перетворився на «Пацєта» (відео)

  • 08.01.2018 17:16
На Прикарпатті відомий хіт «Despacito» перетворився на «Пацєта» (відео)

У селі Кобаки Косівського району гурт «Файна Лаба» вирішив привітати всіх з Різдвяними святами кавером на відомий хіт «Despacito».

На своїй сторінці в мережі хлопці оприлюднили кліп з назвою «Пацєта», привітанями до свят і вдячними словами всім, хто долучився до зйомки, пише Репортер.

“Ми довго думали, шо цікавого подарувати Вам на свята, – написали на сторінці «Файна Лаба». – І як то кажуть: думали, думали і надумали, творили, творили та й шось натворили. До Вашої уваги презентуємо, гуцульський кавер на всесвітньо відому пісню «Despacito». Оскільки нам ше не підкорилися латиноамериканські діалекти, ми переклали пісню по-своєму. Шо з цього получилося? Дивіться…”

Після подяки режисерам, операторам та всій творчій групі, хлопці з гурту ще додали:

“Також хочемо висловити подяку діду Івану, за то шо він на годину пізніше почав різати свиню та дозволив нам з робити пару дублів. Тьоті Марусі Дивоняк (Гушман), яка довірила нам прогулятися з найменшим актором. Продавцям на Смоднянському ринку, за то шо не продали всі пацєта поки ми приїхали на ринок, бо ми проспали. Вуйкові Міхайлу, шо дав на прокат сани, аби с ми катнулися дгорі та й вниз.”

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин