В обласній лікарні 33 особи з підозрою на COVID-19 (Галицький корреспондент)

  • 25.03.2020 10:55
В обласній лікарні 33 особи з підозрою на COVID-19 (Галицький корреспондент)

Сьогодні, 25 березня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про ситуацію в місті під час карантину станом на 9:00.

За словами мера, сьогодні в Івано-Франківській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 33 особи з підозрою на коронавірус. Також в обсервацію забрали чоловіка жінки з Чукалівки, яка нещодавно померла (прим.ред. – наразі не підтверджено, чи був у неї коронавірус), пише Галицький кореспондент.

“Крім одного пацієнта всі в задовільному стані”, – каже мер.

Також він додає, що сьогодні о 12:00 відбудеться комісія із надзвичайних ситуацій. На ній затвердять ще декілька змін та рекомендацій до правил карантину.

О 14:00 відбудеться нарада голів ОДА та мерів з президентом України.

“Ми пропрацювали питання і направили до центральної влади, до Уряду, до президента. Найбільше, що очікуємо – розгортання ефективних лабораторій, які будуть давати не експрес-тестування, а на 100% достовірні тести”, – сказав Марцінків.

Нагадаємо, що 19 березня в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом підтвердили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції.

Потім в Івано-Франківську виявили ще трьох хворих на COVID-19. Всі вони контактували із жінкою, що померла.

Також у франківській лікарні померли дві жінки. Наразі перевіряється, чи був у них коронавіру

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин