На Рогатинщині стартує проєкт для дітей з особливими освітніми потребами (Версії)

  • 19.12.2019 12:08
На Рогатинщині стартує проєкт для дітей з особливими освітніми потребами (Версії)

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Костадін Коджабашев і директор Черченського обласного навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради Надія Шемберко 18 грудня 2019 р. підписали договір про надання безповоротньої фінансової допомоги Центру для реалізації проєкту «Дитячий крок до щасливого майбутнього», пишуть Версії.

Проєкт покликаний забезпечити права дітей з особливими потребами на повноцінний доступ до освіти та оздоровлення в безпечному середовищі.

В рамках проєкту для дітей з особливими освітніми потребами в Черченському обласному навчально-реабілітаційному центрі буде облаштовано спеціалізовані приміщення для реабілітації, для яких буде придбано універсальну кабіну для підвісної терапії, дитячу смугу перешкод, інтерактивні підлогу та дошку, обладнання для сенсорної кімнати (світловий дощ та бульбашкові колони). Також передбачається проведення заходів для підвищення кваліфікації персоналу центру в наданні навчально-реабілітаційних послуг та організація обміну досвідом з інклюзивними центрами в регіоні та Україні.

Завдяки обладнаним кімнатам діти зможуть отримати якісну та сучасну реабілітацію, яка сприятиме зміцненню м’язів, зменшенню больового синдрому та покращить психофізичний стан вихованців Центру.

Тривалість проєкту – 10 місяців.

Проєкт «Дитячий крок до щасливого майбутнього» фінансовано коштами Болгарської допомоги з метою розвитку /The project «Kid step toward happy future» is funded with the Bulgarian Development Aid.

Довідково:

Черченський обласний навчально-реабілітаційний центр Івано-Франківської обласної ради – заклад загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами, які мають порушення опорно-рухового апарату (ДЦП, гідроцефалія, парез, захворювання тазостегнових суглобів, сколіоз I, II ступенів). Центр надає такі послуги: навчальні (програми спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей, корекційні та розвиваючі класи тощо); реабілітація (масажі, лікувальна фізкультура; фізична реабілітація; гідротерапія тощо).

Адреса: с.Черче, Рогатинський район, Івано-Франківська область

Контактна особа: Надія Шемберко, директор

E-mail: cherchecentr@ukr.net

Рік англійської мови в Україні

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин