Екстрасенс назвав ознаки появи в будинку нечистої сили (Politeka)

  • 09.11.2019 11:27
Екстрасенс назвав ознаки появи в будинку нечистої сили (Politeka)

Екстрасенси стверджують: щоб бачити духів, не обов'язково мати надздібності

Дізнатися про присутність надприродного в будинку люди навіть без особливих здібностей можуть за деякими ознаками, передає Politeka з посиланням на видання «Версія».

Так, якщо з незрозумілих причин став змінюватися настрій і стосунки домочадців погіршилися, це може бути проявом дій «нечистої сили». Оскільки настрій людини тісно пов'язаний з її енергетикою, присутність «потойбічності» несе негативну енергію.

Депресія, туга, різка дратівливість і гнівливість, сварки в сім'ї є показником того, що в хаті є проблеми, які не завжди можна пояснити з точки зору раціонального.

«Нечисть» у приміщенні, де живуть люди, також впливає і на сон. Це або безсоння, або кошмари, сни про місця, в яких сплячий ніколи не був, і про людей, яких він не бачив.

Про присутність нечистої сили в будинку може сигналізувати і поведінка тварин. Якщо улюблений кіт почав вести себе агресивно, а собака знітилась і перестала бути активною, значить, є проблеми на енергетичному рівні.

Серед інших ознак, що вказують на небажаних «гостей» у будинку, екстрасенси називають почастішання втрати речей, хвороби кімнатних рослин, загострення страху темряви, дивні звуки.

Якщо є хоча б пара тривожних моментів з перерахованих вище – це серйозний привід задуматися про обряд очищення житла.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин