Китай розпочав розробку G6 (УНН)

  • 07.11.2019 20:30
Китай розпочав розробку G6 (УНН)

УНН. Міністерство науки і технологій Китаю офіційно розпочало дослідження та розробку мобільної мережі 6G, відразу ж після запуску мережі покоління 5G. Про це повідомляє CNBC, інформує УНН.

У заяві Міністерства науки і технологій зазначається, що для цього буде створено дві робочі групи для виконання цього завдання.

"Одна група буде складатися з відповідних урядових відомств, відповідальних за те, як здійснюватимуться дослідження та розробки 6G. До іншої команди ввійдуть 37 університетів, науково-дослідних інститутів та підприємств, які викладуть технічну сторону 6G та проведуть консультації", - йдеться у повідомленні.

Минулого місяця Китай запустив власну мережу 5G, яку у Пекіні планували увімкнути на початку 2020 року. Нова мережа пропонує великі швидкості передачі даних, які дозволяють отримувати в користування такі технології, як віртуальна реальність та автономне управління транспортними засобами.

Наразі мережа 5G тільки розпочинає розроблятися у інших частинах світу, а більшого поширення поки набула мережа 4G.

Як повідомлялося раніше, у липні цього року Монако стало першою державою світу з повним покриттям 5G.

Джерело: УНН

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин