В Рогатинському коледжі запровадять пілотний проект дуальної освіти (Вікна)

  • 26.10.2019 16:16
В Рогатинському коледжі запровадять пілотний проект дуальної освіти (Вікна)

Рогатинський державний аграрний коледж перший серед коледжів Прикарпаття включений до Переліку закладів фахової перед вищої освіти та вищої освіти для впровадження упродовж 2019-2023 років з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти за обраними спеціальностями, інформують "Вікна".

Про це йдеться в наказі МОН України від 15.10.2019 року №1296 «Щодо впровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців»/

Дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання навчання в аудиторіях з навчанням на робочих місцях підприємств, установ та організацій для набуття певної кваліфікації на основі договору. Студенти застосовують отримані знання на практиці, адаптовуються до умов та вимог виробництва, набувають професійних навичок, за що навіть отримують платню. Вже ведеться робота з формування комплексу навчально-методичного та юридичного забезпечення цього процесу та процедури відбору здобувачів освіти, який реалізують суб’єкти господарювання спільно з коледжем. (Фото Орест Третяк)

Рік англійської мови в Україні.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин