В американській клініці рятують малюка без шкіри (Країна Здоров’я)

  • 23.04.2019 12:04
В американській клініці рятують малюка без шкіри (Країна Здоров’я)

В Техасі 1 січня 2019 року народився малюк з рідкісною генетичною хворобою, повідомляє видання Країна здоров'я.

У хлопчика Джабарі через патологію практично немає шкіри. Вагітність протікала нормально, але незадовго до пологів малюк перестав набирати вагу. Лікарі хотіли викликати пологи, але серце дитини стало сповільнюватися. Врезультаті малюка врятували за допомогою кесаревого розтину.

Джабарі народився практично без шкіри - шкіра у нього була тільки на голові, шиї і деяких ділянках ніг. У малюка ще в утробі зрослися повіки. Пізніше, поки хлопчик лежав у палаті інтенсивної терапії, у нього почала рости шкіра і на інших ділянках тіла. Врезультаті у дитини зрослися пальчики на руках і ногах, а підборіддя приросло до шиї. Через це у Джабарі злипаються дихальні шляхи.

Точний діагноз малюка поки невідомий - лікарі чекають результати генетичних аналізів. Передбачається, що у нього бульозний епідермоліз. Це рідкісна аномалія, при якій шкірні покриви вкрай чутливі до будь-якого впливу. Вилікувати хворобу не можна.

В першу чергу медики хочуть відокремити підборіддя малюка від шиї, щоб він міг нормально дихати. Надалі його чекає серія операцій з пересадки шкіри на ділянки, де її немає зовсім.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин