Порошенко похвалився розквітом демократії в Україні (Depo.ua)

  • 11.04.2019 15:24
Порошенко похвалився розквітом демократії в Україні (Depo.ua)

Президент України Петро Порошенко розповів, що президентські вибори стали наявною демонстрацією розвитку демократії в Україні. Про це він заявив на Київському форумі безпеки, інформує Depo.ua.

"Хай там як, але такого рівня демократії, такого рівня свободи слова, такого рівня доступу всіх, у тому числі й опозиційних кандидатів, до ЗМІ, до можливості викласти свою позицію точно в нашій державі не існувало ніколи досі", – заявив Порошенко.

"Цьогорічні президентські вибори стали наявною демонстрацією і наочним підтвердженням цих процесів. І я хочу наголосити, що це є вкрай важливим досягненням, яке сьогодні демонструє Україна і яке визнане демократичним світом", – наголосив президент України.

Нагадаємо, 11 квітня президент Петро Порошенко бере участь у 12-му Київському безпековому форумі "Невтомна хвиля: стратегічний вибір України та Заходу".

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин