Ілон Маск зробив потужний комплімент Україні (Народна правда)

  • 14.03.2019 14:44
Ілон Маск зробив потужний комплімент Україні (Народна правда)

Засновник таких відомих компаній, як Paypal, SpaceX, Tesla, а також член ради директорів компанії SolarCity – Ілон Маск заявив про провідну роль України в розвитку космонавтики в СРСР.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву він зробив у себе в Twitter.

Спочатку Ілон Маск опублікував пост стосовно ракетобудування в Росії: “У Росії відмінне ракетобудування і кращий двигун, який зараз літає, – багаторазова версія їх нової ракети Ангара була б чудовою”.

У коментарях до публікації відзначили, що насправді за усі 28 років існування РФ так і не зробила космічної революції, досі використовуючи стару радянську спадщину, до якої в свою чергу доклала руку Україна.

Ілон Маск не проігнорував цей коментар, зазначивши: “Україна дійсно зіграла головну роль”.

Відіграла важливу роль: Ілон Маск зробив потужний комплімент Україні Відіграла важливу роль: Ілон Маск зробив потужний комплімент Україні

Як повідомлялося раніше, Україна допоможе США підкорити космос – напередодні в мережі з’явилося відео вогневого тесту двигуна українсько-американської ракети Firefly Alpha. Політ Alpha з трьома такими двигунами запланований на грудень. Офіси компанії Firefly розташовані в американському Остіні і українському Дніпрі. Свого часу компанію від загибелі врятував український підприємець Макс Поляков.

Кілька днів тому корабель Crew Dragon, розроблений компанією Ілона Маска SpaceX, успішно відстикувався від Міжнародної космічної станції. Після п’ятигодинного автономного польоту Crew Dragon був виведений з орбіти. В атмосфері Землі на капсулі розкрилися парашути. Crew Dragon здійснив приводнення в Атлантичному океані.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин