Громада Верхньої проти спалювання відходів свиновиробництва у себе під боком (відео)

  • 13.09.2018 18:12
Громада Верхньої проти спалювання відходів свиновиробництва у себе під боком (відео)

Селяни проти Гудвеллі-Україна. На Калущині мешканці Верхнянської ОТГ відмовили компанії у спорудженні установки для спалювання відходів тваринного виробництва. Громада села Вилки проти того, аби поблизу їхніх хат будували промислові об'єкти.

Свої пропозиції компанія винесла на громадські обговорення. Ініціювало обговорення управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА відповідно до вимог законодавства України з оцінки впливу на довкілля від 2017 року.

Представники компанії кажуть, що їхні об'єкти розташованї за 600 метрів до житлових будинків, а санітарними нормами передбачено удвічі менше, тож запас є. Однак, попри наведені аргументи щодо дотримання екологічного законодавства, досягти згоди на слуханнях не вдалося.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин