У Франківську дискутували про рівність прав жінок і чоловіків

  • 16.05.2018 15:44
У Франківську дискутували про рівність прав жінок і чоловіків

Що таке рівність прав жінок і чоловіків? Чи потрібна ця рівність? Якщо так, то за яких обставин? А, може, рівність у нашому суспільстві уже існує і нам нема про що турбуватися?
На ці та інші питання дискутували учасники круглого столу “Можливості і перешкоди на шляху демократичного розвитку в Україні”, до реалізації якого долучилася наша організація у рамках діяльності National Democratic Institute – NDI та Програма DOBRE.
Серед присутніх були представники об’єднаних територіальних громад, депутати обласної ради, громадські діячі, представники преси. Жвава дискусія нікого не залишила байдужим і була цікавою для присутніх.
Дякуємо нашим колегам і партнерам, які відгукнулися на запрошення, – йдеться на сторінці “Moloda Prosvita” Ivano-Frankivsk’s regional organization.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин