Вперше в Коломиї відбувся Всеукраїнський фестиваль «Коло-Фест» (відео)

  • 15.05.2018 16:15
Вперше в Коломиї відбувся Всеукраїнський фестиваль «Коло-Фест» (відео)

Вперше в Коломиї відбувся Всеукраїнський фестиваль «Коло-Фест». Його учасниками стали хореографічні колективи з багатьох міст та сіл Прикарпаття. Провели мистецький конкурс у концентріній залі фізкультурно-спортивного коплексу «Локомотив». Оцінювало виступи компетентне журі, до складу якого входили знані в Україні хореографи. Відвідали мистецький захід і наші коломийські кореспонденти.

Головна мета організаторів виявлення талановитих самобутніх хореографічних колективів та танцівників. Саме тому організатор конкурсу Вікторія Бикова запросила до столиці Покуття і вже знаних хореографів та танцівників. Вона хоче, щоб дітлахи мали нагоду не лише поспілкуватися із артистами, але й почути їхні поради.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин