В Івано-Франківську відбувся захід для всіх, хто планує одружитися (відео)

  • 13.04.2018 16:44
В Івано-Франківську відбувся захід для всіх, хто планує одружитися (відео)

Тематичний вечір під назвою “Школа наречених. Більше ніж весілля” було корисно відвідати не лише парам, які планують одруження, але й їхнім батькам та весільним організаторам. Серед спікерів було чимало професіоналів: флористи , стилісти-перукарі, кондитери, артисти… Усі вони розповіли, як організувати сучасне європейське весілля. Постановку з хореографічного мистецтва представляла школа танців Влада Ями. Адже танець є одним із найважливіших атрибутів у весільній церемонії.

Захід провів відомий український телеведучий та актор В’ячеслав Соломка разом із ведучою проекту «Одруження наосліп» Катериною Красніковою. В’ячеслав розповідає: вже не вперше долучається до проведення урочистих подій на Прикарпатті. Більше у сюжеті ТРК "РАІ"

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин