На лондонській станції Кінг-Крос хижаки проганяють голубів (відео)

  • 13.12.2017 16:01
На лондонській станції Кінг-Крос хижаки проганяють голубів (відео)

Плуто — хижий птах виду пустельний канюк. Він патрулює свої володіння на лондонській залізничній станції Кінгс-Крос. Пильне око не пропустить жодного голуба. Саме їх йому необхідно звідси проганяти.

Для голубів тут рай. Тут безліч гарних місць для гнізд, а пасажири кидають багато такого, чим можна поживитися. Ось тільки люди зовсім не в захваті від голубиного посліду на головах, одязі й багажі. Тому знадобилася допомога Плуто.

Власник Плуто має ще трьох пустельних канюків та двох малих яструбів. Усі вони теж не безробітні: працевлаштовані у визначних місцях столиці, а також у торгових центрах і на складах.

Серед хижих птахів пустельних канюків уважають найрозумнішими, а ще найспокійнішими. Вони не бояться людей та автомобілів. У дикій природі живуть у південних штатах США, а також у Чилі, Аргентині та Бразилії.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин