Мільйони метеликів монарх прилетіли на зимівлю у Мексику (відео)

  • 23.11.2017 16:16
Мільйони метеликів монарх прилетіли на зимівлю у Мексику (відео)

Пейзаж «Біосферного заповідника метелика монарх» у Мексиці оживили мільйони комах з оранжево-чорними крилами. Це означає, що данаїда монарх знову прилетіли сюди на зимівлю з Канади, а заповідник офіційно відкрився для всіх шанувальників цих яскравих метеликів.

Природоохоронна територія пролягає через штати Мехіко й Мічоакан.

Ще два десятиліття тому чисельність монархів досягала одного мільярда. Однак нині метеликів залишилося набагато менше. Вони гинули під час міграції Канадою та США через розширення фермерських угідь. На них знищують рослину ваточник — отруйну для худоби і потрібну для метеликів.

У самій Мексиці крилатим комахам загрожувало вирубування лісів. Однак тепер ситуація змінюється.

Останніми роками влада Мексики, Канади та США активізувала спільні зусилля, щоб зберегти метеликів монарх, і їх чисельність відновлюється.

Біосферний заповідник у Мехіко й Мічоакані буде відкритий до кінця березня. Попереднього сезону його відвідало 200 тисяч осіб.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин