Долиняни приєднались до акції "Посади дерево миру"

  • 14.11.2017 15:10
Долиняни приєднались до акції

В рамках проведення акції «Посади дерево миру», яку розпочало Бюро УГКЦ з питань екології, парафіяльна спільнота молоді церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що в м. Долина, також долучилася до цієї Всеукраїнської акції, посадивши ялинку на церковному подвір’ї.

Про це інформує ТРК РАІ з посиланням на сайт Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

"Запрошуємо всіх бажаючих підтримати ініціативу «Посади дерево миру» і висадити власне дерево миру в містах та селах!" - зазначив о. Олег Мацьків.

Нагадаємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала в Україні 2016 року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди.

До неї долучилися більше 100 міст і сіл по всій території України, де були висаджені фруктові та хвойні Алеї Миру.

До акції також приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади та представники Української православної церкви Київського патріархату та Духовне управління мусульман України.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин