В Україні пропонують зробити вихідним 25 грудня

  • 14.11.2017 12:23
В Україні пропонують зробити вихідним 25 грудня

У Раді почали обговорювати можливість надання ще одного офіційного вихідного. Йдеться про 25 грудня, коли представники деяких релігій відзначають Різдво.

Голова Верховної Ради України Парубій розповів, що можливо в четвер, 16 листопада, парламент розглядатиме законопроект про визнання 25 грудня вихідним, пише Блискавка.

Це питання обговорювалося на засіданні Погоджувальної ради. Там голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Микола Княжицький запропонував ввести ще один вихідний для українців 25 грудня.

Він наполягає на тому, щоб розглянути питання про вихідний вже на цьому тижні. Чиновник аргументував свою позицію тим, що про вихідний 25 грудня просять багато представників римо-католиків і протестантів, які в цей день по своїй релігії відзначають Різдво.

На думку Княжицького, це буде справедливо, так як 7 січня о Україні вихідний. На пропозицію Княжицького, спікер Верховної Ради запропонував лідерам парламентських фракцій обговорити це питання з депутатами. У разі, якщо пропозицію про ще один вихідний день в році буде підтримано, то в четвер можна винести на розгляд парламенту і проголосувати за зміни до Кодексу законів про працю.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин