У Рожнятові говорили про запобігання торгівлі людьми

  • 10.11.2017 16:20
У Рожнятові говорили про запобігання торгівлі людьми

Департамент соціальної політики облдержадміністрації спільно з благодійним фондом «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» провів у залі засідань Рожнятівської райдержадміністрації навчальний тренінг на тему «Ідентифікація осіб, постраждалих від торгівлі людьми».

У тренінгу взяли участь суб’єкти взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми: представники органів соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти та науки, підрозділів Національної поліції України, центру зайнятості в Рожнятівському районі, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Учасників тренінгу ознайомлено із законодавчою базою у сфері протидії торгівлі людьми, статистичними даними в Україні та області, а також опрацьовано прямі та непрямі індикатори для виявлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

За результатами навчання окреслено основні напрямки та заходи до плану роботи міжвідомчої ради Рожнятівської райдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми з метою виявлення в Рожнятівському районі осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин