На Прикарпатті новобранці поліції склали урочисту Присягу

  • 10.11.2017 15:47
На Прикарпатті новобранці поліції склали урочисту Присягу

У п`тницю, 10 листопада, в Головному управлінні Національної поліції України в Івано-Франківській області нове поповнення офіцерів поліції склали урочисту Присягу на вірність українському народові, пише Фіртка.

52 правоохоронці (дільничні офіцери поліції, інспектори, поліцейські секторів реагування патрульної поліції та поліцейські інших служб ГУНП в області), які успішно пройшли конкурсний відбір у прикарпатську поліцію, а також чотирьохмісячні курси навчання в Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських, в Національній академії внутрішніх справ м. Київ та на базі Факультеру №3 (Івано-Франківськ) НАВС довели, що готові до виконання службових обов’язків в поліції сьогодні урочисто заприсягнули на вірність українському народові. Урочистості розпочалися з виконання гімну України.

Новопризначених правоохоронців привітав т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковник поліції Ігор Бабюк.

"Від імені керівництва прикарпатської поліції я висловлюю вам щиру подяку за ваш вибір. В кожного працівника поліції день прийняття Присяги - найбільш урочисте і пам'ятне свято. Символічно, що нинішня дата співпала із колишнім Днем міліції, яку відзначали наші ветерани, знаходить своє продовження у наступному поколінні правоохоронців. Адже в основному серед новобранців - сини та доньки працівників, котрі вирішили продовжити родинну династію правоохоронців. Пам’ятайте, що на вас покладено почесний обов’язок захищати людей, забезпечувати правопорядок у державі. Батьківщина довіряє вам. Тож, бажаю Вам виправдати цей важіль довіри від людей і пронести це горде ім’я правоохоронця до кінця служби", - сказав Ігор Бабюк.

Наприкінці урочистостей за звичаєм поліцейських благословили священики на добру службу.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин